Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij
ALPEN Beargrip BESSEY Beta BGS technic GERMANY Black&White BOXO Chicago Pneumatic Compan ULTRAMYT Condor Werkzeug Connect GEKO GOVONI GRAVUREM Högert Technik HEYTEC IDEAL JONNESWAY K2 KEYANG KING TONY KNIPEX LASER MAGNUS MARK-MOTO MASTER MONTERO NEXUS ABZIEHER PARAT PFERD PICARD POWER UP Pro'skit QUATROS RENNSTEIG ROOKS ROOKS GARAGE RUKO SCALA SJD Pro Tech STABILA STANLEY TAJIMA TELWIN TERRAX TESTBOY Triumf UMETA UNIOR UW VETTER VOREL Wera YATO

TELWIN

Firma TELWIN istnieje od ponad 45 lat. Od tego czasu zyskała pozycję światowego lidera w produkcji prostowników i urządzeń do spawania. Marka jest obecna na wszystkich 5 kontynentach, w ponad 100 krajach. Misją firmy jest dostarczenie maszyn spawalniczych i ładowarek. TELWIN dba o to, aby poprzez innowacje zaspokoić potrzeby klienta. Firma wdraża zaawansowane technologicznie rozwiązania, mające na celu poprawę wydajności i optymalizacji czasu interwencji, minimalizując koszty operacyjne. TELWIN to nowoczesne zakłady produkcyjne i specjalistyczne laboratoria badawcze – wszystko, by uzyskać doskonałość w swojej dziedzinie. Zespół naukowców i projektantów z pełnym zaangażowaniem pracuje nad wdrożeniem najbardziej zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Wszystko w trosce o poprawę wydajności, zapewnienie niezawodności i pełnej funkcjonalności. Firma TELWIN pracuje nad udoskonalaniem produktów istniejących na rynku, poszerzeniem asortymentu, wdrażaniem nowych i wysoce innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Nieustannie umacnia swoją pozycję na rynkach światowych. Celem TELWIN jest dostarczenie produktów wysokiej jakości, gwarantujących bezpieczeństwo. W asortymencie firmy TELWIN można znaleźć szeroką gamę produktów, które nie mają porównania na rynku. Producent przygotował rozwiązania technologiczne, które są funkcjonalne, niezawodne i bezpieczne. Wysoką jakość produktów marki TELWIN potwierdzają liczne certyfikaty. W każdym aspekcie, TELWIN jest w stanie zagwarantować najlepsze produkty: spawarki, zgrzewarki, uchwyty spawalnicze, prostowniki, przenośne akumulatory, testery akumulatorów. Strategia firmy koncentruje się wokół innowacji, badań zaawansowanych i poprawy istniejących produktów – to filary jego światowego przywództwa. Producent zyskał sobie uznanie wielu klientów, co wyraża się ich lojalnością. Już od początku istnienia TELWIN promował bardzo szczególne relacje z klientami. Okazał się równorzędnym partnerem, na którego zawsze można liczyć. TELWIN zapewnia bowiem doskonałą obsługę, wykwalifikowaną pomoc, szybką i wyczerpującą odpowiedź, a także udziela wszelkich informacji. Producent zapewnia wsparcie swoim klientom. Mają oni możliwość przetestować funkcjonalność produktów oraz zasięgnąć rady. TELWIN jest synonimem wydajności, profesjonalizmu i doskonałość. To zorganizowane przedsiębiorstwo, w którym wszystko działa w absolutnej synchronizacji i gdzie każdy aspekt działalności jest doskonale zintegrowany.

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
Design by Kurka Design